خدمات مدیریت

برای اکثر سازمان های بزرگ، سرمایه گذاری در نرم افزار مدیریت اطلاعات “رو به جلو” یک روش زندگی است. آنها دارای پرسنل با تجربه زیادی هستند و منابع زیادی را برای ساخت و نگهداری انبار داده ها و زیرساخت های BI در اختیار آن ها قرار داده اند تا قادر باشند، گزارش ها و تجزیه و تحلیل هایی را در سراسر سازمان ارائه دهند. این پروژه ها به منظور استقرار، ماه ها و شاید سال ها زمان و ملیون ها دلار هزینه در بر خواهند داشت.
اما سازمان های کوچکتر در حال رشد نیز می توانند کسب و کار پیچیده ای مثل برخورد با مشتریان و شرکای تجاری در سراسر جهان داشته باشند. با این حال این شرکتها، منابع خود را برای اطمینان از عرضه محصول و به دست آوردن مشتریان مورد نیاز سرمایه گذاری می کنند. آنها طیف وسیعی از منابع و بودجه فناوری اطلاعات را به انبار داده های انبوه سازمانی و BI اعمال می کنند، در عین حال آنها داده ها و اطلاعات مشابهی دارند که نیاز به تجزیه و تحلیل دارند. بدون پایه قوی برای تجزیه و تحلیل عملکرد، تصمیم گیری هایی ضعیف اتخاذ می شود که می تواند کسب و کار را در معرض خطر قرار دهد.

مزیت BIG-VALUE و BIG-PICTURE

نمونه کارهای مدیریتی بنیان سیستم به شرکت ها کمک می کند تا منابع و هزینه های کلی را کاهش دهند. آیا در مدیریت زیرساخت های نرم افزاری خود احساس فشار می کنید؟ آیا به بهینه سازی استفاده از منابع خود و کاهش هزینه ها احتیاج دارید؟

خدمات مدیریتی بنیان سیستم می تواند به کاهش بار شما کمک کند.

بنیان سیستم، مجموعه ای جامع از خدمات در محل و خدمات در خارج از کشور برای کمک به شما در مدیریت بهتر شرکت و کاهش هزینه های کلی، ارائه می دهد.

این خدمات، منابع رایگانی را به شما در سازمان ارائه می کند که بتوانید بیشتر تمرکز خود را بر روی کارهای استراتژیک خود بگذارید.

پیشنهادات برای مرتفع کردن نیازهای کوتاه و بلند مدت ارائه می شوند و همچنین نیاز های تکنیکی شما را نیز مرتفع می کند. تمام پروژه های خدماتی ما دسترسی به پایگاه اطلاعاتی خاصی را برای شما فراهم می کند و همچنین تضمین می کنیم که همه ی مشتریان بنیان سیستم در پروژه های خود موفق هستند.

بنیان سیستم می تواند از راه دور نیز، نیازهای محیطی شما را برای بهبود مدیریت تولید برعهده بگیرد که می توان به نظارت 24×7 بر عملکرد پایگاه داده، انبار داده، BI و ETL اشاره کرد. علاوه بر این، ما می توانیم گزارش ها و تجزیه و تحلیل های لازم را برای ، تعمیر و نگهداری پیشگیرانه، صدور هشدار، تشدید و حل و فصل، تنظیم عملکرد و ارتقاء سازمان شما به شما ارائه کنیم.